Baza Sprzętu i Transportu
Od początku istnienia firma "DROGBUD" nastawiona jest na  perfekcyjne, wykonywanie    usług.    Firmę     cechuje szybkość,     punktualność,   troska o powierzony towar i dostawę na właściwe miejsce.

 

     Mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie na szybką realizację terminów rozpoczęcia jak i zakończenia robót, nasza firma systematycznie rozwija swój park maszynowy, tak aby prowadzone przez nas roboty były zawsze wykonane na czas. Jesteśmy w posiadaniu dużej liczby sprzętu budowlanego, w tym sprzętu ciężkiego, pomocniczego i specjalistycznego. Ze względu na różnorodną specyfikę prowadzonych prac posiadamy sprzęt i maszyny do robót drogowych, ziemnych i ogólnobudowlanych oraz środki transportowe. więcej »

    W posiadaniu naszej firmy znajduje się taki sprzęt jak maszyny do remontów dróg, koparki gąsienicowe i kołowe, koparko-ładowarki, walce drogowe, zagęszczarki i stopy wibracyjne, dźwigi, ciągniki siodłowe z naczepami niskopodwoziowymi, uniwersalnymi i samowyładowczymi, samochody samowyładowcze, spawarki, suwnice, pojazdy ciężarowe, piły do cięcia asfaltu i betonu oraz wiele innego sprzętu. więcej »

beton towarowy


Warning: system() has been disabled for security reasons in /index.php on line 81